O mě

REALITNÍ MAKLÉŘKA

V okamžiku, kdy bylo možné u nás podnikat, naučila jsem se prodávat nemovitosti, aspoň jsem si to tenkrát myslela.  S mým přítelem, později manželem, jsme po několika letech praxe založili svoji realitní kancelář.

  • Začátky byly drsné. Podnikali jsem z domova - z pronajatého bytu, neměli jsme auto a v bytě (kanceláři) jednu pevnou linku. Inzeráty jsem chodila zadávat do Annonce 2x týdně.
  • Začátek jsme zvládli, pronajali si kancelář. koupili počítače, nabrali asistentku a 3 makléře...na trhu se objevily první mobilní telefony. Život neměl moc mráčků. Měnily se zákony a my se učili za pochodu. Vše jsme ustáli. Vzdělávali jsem se a pracovali 20 hodin denně.
  • V životě nic nezůstává dlouho stejné. Narodila se nám dcerka, syn, přišla ekonomická krize, manžel propustil makléře a sám začal pracovat jako osobní makléř v jiné realitní kanceláři. tehdy nabral další neocenitelné zkušenosti, které dá člověku jen praxe.

Po několika letech jsem se k němu znovu přidala. Jenže -

  • v životě nic nezůstává dlouho stejné.. Po 15 letech z nebe blesk a tentokrát to nebyla ekonomická krize. Naše cesty se rozdělily. Nyní jsem musela každé rozhodnutí udělat sama a pak ho ustát. Teď jsem musela vzít zodpovědnost za to, co rozhodnu a i za to, pokud nebylo mé rozhodnutí správné. Najednou za mnou nestále firma ani manžel. Nebyl to pro mě konec, ale začátek.
  • Takže znovu. Nově pronajatý byt, práce z domu, koupit počítač, mobil, kameru,....a hurá do toho. Nemyslela jsem na to, že se mi nemusí dařit. Začala jsem studovat. Kurzy, školení. Nejvíce mi pomohl vzdělávací kurz Milionový makléř, jehož autorem a lektorem je pan Tomáš Kučera. To mě znovu nakoplo. Zvládla jsme to. Dcera odmaturovala, syn odmaturuje letos a já vím, že poctivé podnikání s vizí mi pokvete, pokud ho budu stále s radostí tvořit. Tak je to s celým životem.

 V životě nic nezůstává dlouho stejné.. Buď se zlepšuje nebo zhoršuje. Teď sedím na dovolené u moře - po 15 letech a vím, že moje rozhodnutí, moje štěstí a úspěch nezáleží na nikom jiném než na mě. A Vaše štěstí záleží na Vašich rozhodnutích :-).

Přeji Vám hodně štěstí ve Vašich rozhodnutích. Pokud budete prodávat či pronajímat svoji nemovitost, a budete chtít, tak mi zavolejte a zvládneme to spolu. Už se zase těším na své klienty i na vás.

(608191315)Ivana Luštincová