Dům v přírodě u Prahy

 

 

Rodinný dům v Divišově, 35 minut autem do Prahy

 4+kk (120 m2) na pozemku 1032 m2.

Popis nemovitosti

Moderní rodinný dům 4+kk v Divišově.

Středočeský kraj, okres Benešov.

 

Energeticky úsporné (C) bydlení

Baubiologicky nezávadné

Výhled na Blaník

 

Lokalita

 

Uspořádání domu

Modulový systém umožňuje připojit další modul podle vašich potřeb v různých životních obdobích.

Občanská vybavenost a dopravní spojení

 

Nenáročná údržba a nízké měsíční náklady


Dům je téměř bezúdržbový. Po celodenní práci tu najdete klid na odpočinek. O víkendech už nemusíte vyjíždět z Prahy na výlety ani tvrdě pracovat na chalupě. Sport a výlety si užijete v okolí svého domu. Cyklostezka, lesy, malebné kopce.
 
Architekt dům orientoval na jih do otevřené krajiny. Podpořil jeho výborné energetické vlastnosti a propojil krajinu, zahradu a obytný prostor domu. Částečně prosklenou stěnou, proniká do domu příjemné světlo.

Zahrada

Z terasy je vchod na zahradu s růžemi, angrešty a vzrostlými jabloněmi. Na pěstování vlastní zeleniny i bylinek jsou na zahradě vysoké záhony. Nemusíte se k nim ohýbat. Díky vrstvě organického materiálu vytváří teplo a rostlinám se na něm mimořádně daří. Svoji oblíbenou pastvu tu mají zajíci, srnky i daňci a nad vašimi hlavami je ptačí království.


Voda z vlastní vrtné studny (43m) má příjemnou chuť. Její vysokou kvalitu ověřily testy. Měsíční náklady na provoz výrazně snižují sluneční panely, které zajišťují ohřev vody).

Ekologie

Krbová kamna na dřevo v obývacím pokoji vytopí celý dům. Čistička odpadních vod na pozemku pročistí použitou vodu z domácnosti - můžete s ní zalévat zahradu. Ekologické hledisko se bude líbit i vaší peněžence. 
Okna na terasu jsou opatřena venkovními dřevěnými žaluziemi. Dům je elektronicky zabezpečený, včetně kamerového systému. Internet - WI-FI, kromě 220V i 380V.

Cena nemovitosti: 6.500.000 Kč 

Zavolejte, rádi vám dům ukážeme.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář