Apartmán 2+kk Slapy

Prodáno 

 

 

Apartmán 2+kk s terasou na Slapech

(25m2 + 14 m2 terasa)

Popis nemovitosti

Nádherná krajina u Slapské přehrady - určitě si umíte představit život v těchto místech. Lesy, zeleň, koupání, tenisové kurty, jachting...

Sto metrů od vody můžete mít moc pěkný apartán, uspořádaý jako 2+kk (25,1m2) se 14m2 velkou terasou. Ta je orientovaná do úplného klidu, na travnatý pozemek. Byt se nachází v cihlovém dvoupatrovém zrekonstruovaném domě.

Samotný apartmán je zrekonstruovaný, světlý a velmi útulný. Současný majitel nechal zabudovat nová plastová okna a vybudoval rozlehlou terasu. Kuchyňka je ve světlé předsíni, je v ní dostatek místa, abyste si pohodlně připravili oběd o dvou chodech. V koupelně je sprchoový kout a WC. Vodu ohřívá ektrický bojler.Topení prostřednictvím elektrických panelů.
Příjemná ložnice je oodělena od obývací místnosti s gaučem (z něhož máte tak akorát výhled na televizi) i jídelní stůl. Čtrnáctimetrová terasa vám v nejen v létě dovolí bydlet venku.

Obytný dům je bývalým hotelem, nyní jsou jednotlivé bytové jednotky v osobním vlastnictví svých majitelů. Díky historii domu mají obyvatelé bytů několik velkých výhod. Jednou z nich je prostorné oplocené parkoviště. O dům a bezprostřední okolí se stará správce objektu, máte na dosah tensové kurty, rybaření a jiné možnosti tělesné i dušební relaxace.
Apartmán lze obývat celoročně nebo ho využívat k výkendovým odpočinkům od práce (není to chalupa). Určitě vás napadlo, že apartmán budete moci pronajímat krátkodobě rekreantům. Ataké výborný nápad. To už je jen na vás, jak byt budete využívat. Je ihned k dispozici, brzy začne letní sezóna :-).

 

Cena: 1.220.000,- Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář